Life Long Learning

Zespół

Zespół language diversity przedstawia się!

Sympatyczni w regionie, silni w Europie, różnorodni w naszych akcjach!

My – zespół language diversity – jesteśmy młodą, dynamiczą i sympatyczną grupą z całej Europy, która poprzez różne akcje, jest ciągle w gotowości nieść przesłanie różnorodności. Poprzez użycie naszych narzędzi i akcesoriów dostepnych niedługo w naszej „walizce różnorodność“, propagujemy wielojęzyczność i promujemy różnorodność językową. Jesteśmy zawsze obecni na różnych eventach w poszczególnych regionach.

W zależności od grupy docelowej, regionu, czy wydarzenia pełnimy inne funkcje: „doradzamy“, „promujemy“, „integrujemy”, czy „ratujemy” mniejszości językowe. Symbolicznie używamy w tym celu czterech uznanych grup zawodowych: straży pożarnej, pilotów, trenerów i policjantów. Wobec tego, nie tylko jesteśmy różnorodni w naszych językach, ale także jesteśmy różnorodni i elastyczni w naszych działaniach. Mamy przy tym określony wizerunek i jesteśmy rozpoznawalni.

Jesteśmy nowocześni i cool, bojowi i zdecydowani. Jesteśmy wysportowani, aktywni i gotowi do działania. Jako zespół language diversity przeprowadzamy zwariowane flashmoby, kręcimy podcasty, rozdajemy materiały informacyjne i promocyjne, oferujemy quizy językowe, i wiele, wiele więcej. Otwieramy oczy i uszy, przekonujemy mieszkańców o wartości różnorodności językowej i kulturowej, wzywamy do akcji i zachęcamy do nauki języków.

Zespół language diversity składa się ze stałego teamu, który zawsze może być powiększony o osoby z konkretnych regionów, które chciałby nas wspierać. W ten sposób łączymy bezpośrednio wiele grup (organizacje, związki, szkoły, instytucje), otrzymujemy multiplikatorów i poznajemy bliżej regiony.

Jeśli wzbudziliśmy Wasze zainteresowanie, możecie nas wynająć – przyjdziemy i pomożemy promować Wasz język. Cieszymy się na to!

Nasze pomysły mogą być oczywiście wykorzystywane i przeprowadzane bez bezpośredniego udziału zespołu language diversity. Chętnie dostarczymy nasze pomysły, produkty i materiały.